Bodrum Çeşme Transfer

Bodrum dan Çeşme’ ye ulaşmak artık çok kolay. Çeşme’ ye yapacağınız tatil yada iş seyahatlerinizde sizi Bodrum havalimanında karşılıyor ve Çeşme’ ye ulaşımınızı sağlıyoruz. Transfer araçlarımız arasında standart binek araçlar, lüks binek araçlar, Mercedes Vito ve Sprinter model araçlar yer almaktadır. 1 kişiden 16 kişiye kadar ulaşım imkanı sunan araçlarımız ile güven ve konfor içinde ulaşımınızı sağlıyoruz. Konusunda eğitimli ve profesyonel personelimiz sizleri Bodrum da karşılayacak ve İzmir Çeşme transfer yolculuğunuz başlayacaktır. Yolculuğunuz esnasında bizim için en önemli olan konular konfor ve güvenliğinizdir. Çeşme transfer hizmetimizi müşteri memnuniyeti esasına göre sunuyoruz. Ulaşım firması olarak bizler en iyi izmir çeşme shuttle hizmetini vermeyi amaç edindik. Bu amacımız için araçlarımız düzenli olarak bakımları yapılmakta ve yenilenmekte ve tecrübeli personelimiz ile hizmet kalitemizi devamlı artırmaktayız. Siz de çeşme transfer ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Bodrum Çeşme Vip Transfer

Bodrum Havalimanından Çeşme’ ye ulaşmanın bir yolu da vip transfer hizmetidir. Standart araçlarımızın yanında özel donanımlı vip araçlarımız ile konforu üst seviyede tutuyoruz. Vip araçlarımız arasında lüks binek araçlar ve Mercedes Vito gibi vip araçlar mevcuttur. Güvenli ve konforlu bir şekilde Çeşme’ ye ulaşmak istiyorsanız mutlaka Çeşme vip transfer hizmetimizden faydalanmalısınız.Bodrum Çeşme transfer hizmeti müşteri tercihine göre vip olarak da verilmektedir. Vip yolculuğu seçen müşteriler, standart araçların yanı sıra özel donanımlı vip araçlarla konforlu ve güvenli bir şekilde, İzmir Havalimanı’nda güler yüz ile karşılanıp Çeşme’de ulaşmak istediklere yerlere bırakılarak yolculuklarını tamamlamaktadırlar.

Bodrum Çeşme Vip Transfer

Bulunduğunuz kentten Çeşme’ye en hızlı ve konforlu ulaşım olarak tercihinizi hava yolundan yana kullandığınız takdirde Bodrum Havalimanı sizin için aktarma noktası olacaktır. Ülkemizin en büyük hava limanları arasında yer alan Bodrum Havalimanı yoğun insan sirkülasyonu ile her gün binlerce yolcuya hizmet verirken, kalabalık bir hava limanından süratli bir şekilde çıkarak, zaman kaybetmeden Çeşme yoluna çıkmak, iBodrum  Çeşme VİP Transferle  mümkün. Bodrum Havalimanı iç hatlar terminalinde, belirlenen noktada sizi bekleyen aracınız, sizi ve sevdiklerinizi aldıktan sonra, yola çıkarak size verilen plan doğrultusunda, belirlenen saatte sizi otelinize ulaştıracaktır. Bu arada siz tatil için planlarınızı gözden geçirebilir, ailenizle sohbet edebilir ya da aracımızda bulunan gazete ve dergilere göz atarak güncel haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tamamen size özel olarak hareket eden aracımız, daha önceden belirtmeniz halinde, Bodrum dan ayrılmadan, gitmeniz gereken noktalara uğrayarak görüşme ve randevularınızı gerçekleştirme olanağına da kavuşabilirsiniz. Size hizmet veren tecrübeli ekibimiz, yol boyunca tecrübeli ve tüm eğitimlerini almış şoförünüz ile bağlantıda olarak, oluşabilecek her hangi bir soruna karşı hazır halde beklemektedir. Araçlarımız tam donanımlı ve son model araçlar olup, araçlarımızda rahat bir yolculuk yapabilmeniz için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Siz ve sevdikleriniz için gerçek bir vip hizmeti sunan ayrıcalıklı VİP hizmetimiz için size bir telefon kadar yakınız.

Bodrum Çeşme Transfer

Tüm yılın yorgunluğunu güzel bir Ege tatiliyle atmak isteyenlerin ilk uğrak yeri her zaman İzmir olmuştur. Bu güzel kent birçok tarihi mekanı barındırırken aynı zamanda birçok tatil beldesine de ev sahipliği yapmaktadır. Bunların başında da güzel sahilleriyle herkesin gönlünde taht kuran Çeşme ilçesi gelmektedir. Normalde nüfusu kırk bin olan ilçe yazları bir milyonu geçmektedir. Yüzlerce muhteşem otele ev sahipliği yapan ilçede görülmesi gereken ilk yer Çeşme Kalesi’dir. Bu kale doğal görünümünden hiçbir şey kaybetmeden asırlara meydan okumayı bilmiştir. Ayrıca kale içinde bulunan müze de turistlerin ilgisini çekmektedir. İzmir Havaalanı’nda indikten sonra izmir çeşme transfer imkanlarıyla gelerek bu güzel ilçenin Dalyanköy ve Ilıca başta olmak üzere istediğiniz her kumsalında denizin tadını çıkartabilirsiniz.

Uçak ile seyahat yorucu olmayan bir ulaşım yöntemidir ancak uçaktan indikten sonra yorucu olan bir otele erişim mücadelesi başlar. Halbuki Bodrum BVT VİP Transfer gibi kaliteli firmalar sizleri havaalanından alıp istediğiniz yere götürmeye imkan tanıyan muhteşem bir transfer hizmeti vermektedir. Her model lüks aracın bulunduğu geniş otomobil seçeneklerinden sizin bütçenize uygun olanı seçip, tamamı eğitimli ve donanımlı şoförler vasıtasıyla istediğiniz destinasyona erişim sağlayabilirsiniz. İzmir çeşme transfer uygulamasında da en kaliteli araç ve hizmetleri alarak siz daha havaalanına inmeden hazır bekleyen şoförler ile otelinize konfor içinde ulaşabilirsiniz.